| anonim_4396 a întrebat:

Ce/cine va cauzeaza cosmaruri?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

@justmeandyou.defapt ma gandeam la fane! ce dracu ...ca aia si-a luat-o in toate gaurile, de 3 ori pe zi de la 16 ani incoace...

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Gandeste-te ca iti apare miley cyrus in vis, cu armata ei de virginele disperate!
asta da cosmar frate...

| Kazimir a răspuns:

Categoria stiinta si filosofie

| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

@Apache si tu chiar crezi ca fufulita de miley mai e inca virgina?winking

| Sოﺁℓε a răspuns:

Http://www.killerjo.net asta :))
l-am pus special pentru colegii mei la status :)) cativa au si dat clic si s-au speriat...
crede-ma cand visezi cum am visat eu cu ala.nu iti mai vine sa te joci jocuri stupide :))

| Minty a răspuns:

Matematicaalaughing

| BideuAntiDeDeCareSeMarsupiazaInVazinCuPixul a răspuns:

Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Cel mai mult @Nobody cu pozele lui laughing :-s

| VisinaDinVisinata a răspuns:

Pana acum nimic, dar azi am vazut filmul The number 23...
Iti zic maine.