| anonim_4396 a întrebat:

V-am auzit pe multi ca aveti cosmaruri, asa-i? credeti ca sentimentul de vinovatie cauzeaza cosmarurile?

3 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu nu am mai avut cosmaruri de ceva timp... dar cu siguranta aveau o cauza si cosmarurile asteathinking Poate prea multa cola, poate mancarea neadecvata, poate certurile si multe altele...Sunt mai multe cauza datorita carora avem cosmaruri.
Cosmarurile mai sunt si pentru ca ne temem prea mult de un lucru si nu ar trebui sa facem asta. Fara sa vrem se produc cosmarurile, aceste vise care ne strica noptile.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Ce sentiment de vinovatie? Eu aseara am visat ca unul din prietenii mei e Chucky si m'a infectat cu ceva boala...eu ce'am facut sa merit asta? worried La mine nu functioneaza ce a zis @Lora, si eu ma gandesc la lucruri frumoase day dreaming dar tot mai am cate un cosmar din cand in cand

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu neaparat; mai degraba o intamplare marcanta!