| AnduCeambur a întrebat:

Ce culoare are un autobuz galben? Cel mai tare raspuns primeste funda! big grin

31 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

De taxi

| JustMusic a răspuns:

Mere.

| zurick a răspuns:

Culoarea mazgai.

| Ashadow a răspuns:

Raspuns de otel.(ai spus ca cel mai tare raspuns primeste funda deci...)

| W3R4 a răspuns:

Coptură galbenă.

| Fridăm a răspuns:

Depinde cât eşti de daltonist.

| MeConstantine a răspuns:

Pai Depinde:
1. Daca esti caine are culoare gri spre negru - caini nu disting culorile.
2. Daca esti om si te uiti direct va avea culoarea galbena.
3. Daca este soare afara si iti bate in ochi lumina va avea culoarea galben spre rosiatic.
4. Daca suferi de astigmatism si nu distingi bine culorile va avea culoarea un pic spre mov.
5. Daca porti ochelari de soare polarizati va avea culoarea gri -spre negru un pic.
6. Daca este noapte nu il vei vedea deci nu va avea nici o culoare happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alb. Din cauza crizei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca imi zici la ce ora vine trenul de ora 4, ma urc in el sa-ti vad autobuzul.

| GiAnca a răspuns:

Orice alta culoare, numai galben nu.

| Jakoban a răspuns:

Căcăniu in dungi.

| Salahadin73 a răspuns:

Depinde de cat am baut.

| SootheMySoul a răspuns:

Roz-bombon-in-picatele-albastru-bombon-cu-bulina-si-dungi.

| MihneaIsBack a răspuns:

Verde.

| Apocaliptic a răspuns:

Galben.

| Barabulafaradarsaupoate a răspuns:

Gri cu dungi verzi-kakini cu un maro cacaniu inchis si cu partile laterale portocalii.

| Chronicles a răspuns:

Gri metalizat cameleon deşertic.

| Iubareata22 a răspuns:

Culoarea lui.

| florentina_9904 a răspuns:

Logic galben

| BideuSeIntoarce a răspuns:

*Pupincurist mode on*
Gablen funda?
*Pupincurist mode off*
Albastru cacaniu cu nuante kakaki

| Capsuinkaadulcicaa a răspuns:

Banane de fierlaughing

| Troll2332 a răspuns:

Maroz

| FreakyForester a răspuns:

Cred.

| justflo2009 a răspuns:

Yellow
asta sa fie exact raspuns corectlaughing

| Pikagirl a răspuns:

Pai avand in vedere ca Basescu a pus o lege prin care nu ai voie sa faci sex in autobuze galbene, si ca Adele sa mai ingrasat, dar legea lui Pitagora inca se preda la afurisita de scoala........cred ca culoarea acelui vehicul numit autorbuz ar fi un galben pipiniu cu putine reclame pe el big grin

| alyeualy a răspuns:

Lasa-ma sa magandesc...galben

| cioaracalin a răspuns:

Galben...