| coolgirl1 a întrebat:

Care culoare se potriveste mai bine la o sapca? De ce? Cel mai consistent raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| AdaAndreeaAda a răspuns:

Cel mai bine merge alb(doar ca se murdareste repede) si negru deoarece este non-culoare si se asorteaza cu orice...alte culori trebuie asortate cu grija. Poti alege combinatii de culori calde (galben portocaliu; rosu roz) sau combinatii de culori reci(albastru-diferite nuante, verde,...) Mult noroc!>big grin

1 răspuns:
| ReE a răspuns:

Pai depinde de felul in care te imbraci.mie imi plac ff mult cele cu modele r&b sh cam cele galbene si negre