| Sweet111 a întrebat:

Ce dracu...
inca un homosexual?
http://www.tpu.ro/......gici-este/

Răspuns Câştigător
| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

1.E lezbi
2.Ar trebui sa anuntam conducerea pentru ca pe TPU incep sa fie cam multi homo si elzbyhee hee

4 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Aaaa,nu.
e Lesbi

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

De fapt nu contează ce e. Lesbian se spune la femei, dar şi homosexual e corect (homo=la fel, sexual=... ştiţi deja ce înseamnă). Cât despre "inculpată", treaba ei. Mă bucur dacă va putea să-şi îndeplinească visul...deşi eu unul nu aş încerca aşa ceva dacă aş fi în locul ei.

| Alexakos a răspuns:

Eu zic sa mai inveti limba romana... pentru ca homosexuala nu exista. ori homosexual ori lesbiana.

| dαɴЗ a răspuns:

E clar...oh go on si ale naibii majuscule waiting