| Anisia170 a întrebat:

Ce emisiune la tv urati cel mai mult? eu roata norocului

15 răspunsuri:
| suităr a răspuns:

La ''Say yes to the dress''-T.L.C

| Foxyyyy a răspuns:

Foarte multe.Dar cel mai mult urasc ''mireasa pentru fiul meu''.

| Furculingură a răspuns:

" Mireasă pentru fiul meu " şi tot ce e pe Kanal D.

| Felys a răspuns:

Reclamele din toate emisiunile, pe alea le urasc atat de tare ca prefer sa vad emisiunile pe net, macar acolo nu sunt intrerupte ca sa ma streseze cu reclame

| DomnişoaraClannad a răspuns:

In general .....toate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urasc multe, n-am timp sa le enumar pe toate.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

''Mireasa pentru fiul meu'' se uita mama si chiar e o persoana inteligenta(nu vreau sa ma laud) nu inteleg ce i se pare asa de interseanta emisiunea aia prosteasca! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emisiuni...nu prea. Mă mai uit la chestii gen "Vânătorii de fantome", "Fenomene stranii" și un serial care îmi place foarte mult..."Cu sânge rece", de pe Diva. Ah, da, și "Mesaje de dincolo" smug

| Musique a răspuns:

Nu mă uit la TV, deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Majoritatea emisiunilor trustului Pro.

| lalaballet a răspuns:

Eu''Mireasa Pentru Fiul Meu"

| MishaIsMyHero a răspuns:

Suleyman Magnificul, Mireasa pentru fiul meu, Ochii din umbra...Mai sunt o grămadă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

*trustul Pro(st).

| Neverwas a răspuns:

Eu urasc totul.

| Addèx33 a răspuns:

Telenovelele/Filme turcești. Unele sunt chiar enervante. chatterbox