| Anisia170 a întrebat:

Ce emisiune la tv urati cel mai mult? eu roata norocului

15 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu mă uit la TV, deloc.

| Furculingură a răspuns:

" Mireasă pentru fiul meu " şi tot ce e pe Kanal D.

| Felys a răspuns:

Reclamele din toate emisiunile, pe alea le urasc atat de tare ca prefer sa vad emisiunile pe net, macar acolo nu sunt intrerupte ca sa ma streseze cu reclame

| suităr a răspuns:

La ''Say yes to the dress''-T.L.C

| Neverwas a răspuns:

Eu urasc totul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urasc multe, n-am timp sa le enumar pe toate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emisiuni...nu prea. Mă mai uit la chestii gen "Vânătorii de fantome", "Fenomene stranii" și un serial care îmi place foarte mult..."Cu sânge rece", de pe Diva. Ah, da, și "Mesaje de dincolo" smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Majoritatea emisiunilor trustului Pro.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

*trustul Pro(st).

| Foxyyyy a răspuns:

Foarte multe.Dar cel mai mult urasc ''mireasa pentru fiul meu''.

| DomnişoaraClannad a răspuns:

In general .....toate!

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

''Mireasa pentru fiul meu'' se uita mama si chiar e o persoana inteligenta(nu vreau sa ma laud) nu inteleg ce i se pare asa de interseanta emisiunea aia prosteasca! happy

| lalaballet a răspuns:

Eu''Mireasa Pentru Fiul Meu"

| MishaIsMyHero a răspuns:

Suleyman Magnificul, Mireasa pentru fiul meu, Ochii din umbra...Mai sunt o grămadă.

| Addèx33 a răspuns:

Telenovelele/Filme turcești. Unele sunt chiar enervante. chatterbox