| contygos a întrebat:

Ce face femeia in fiecare zi si barbatul o data in viata?

Răspuns Câştigător
| maria a răspuns:

Femeia se fardeaza in fiecare dimineata iar barbatul e fardat o data in viata - dupa viata.
sau
Femeia face in fiecare dimineata micul dejun si barbatul o data-n viata.
SAU
Barbatul iese din femeie o data in viata si de intrat intra in fiecare zi.Astept raspunsul tau...eu doar am spus 3 variantehappy Multam fain.

40 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mancare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii face micul dejun in fiece dimineata... iar barbatul o singura data-n viata ii spune multumesc...

| canarita a răspuns:

Curatenie... dat cu aspiratorul... spalat vase...etc

| contygos explică:

Salut dragilor! Raspunsul:Femeia iese dintr-un organ zi de zi, barbatul o singura data la procreere. v-ati prins? cam asta e raspunsul chiar daca e cam stiintific.

| contygos explică:

Pentru nekane:ai inteles gresit, eu am iesit o singura data de-acolo, tu ai iesit de mai multe ori? Sorry.

| contygos explică:

Pt. nekane:imi pare rau ca nu te-ai prins, asta e, se mai intampla!

| xMadalin a răspuns:

Femeia face patul in fiecare dimineata iar barbatul isi rupe ata o data in viata.

| lucris a răspuns:

Deci...raspunsul este..."traieste intr-un corp de femeie".

| iles a răspuns:

Aceasta intrebare este o capcana pentru femei, se dau de gol daca au ceva de ascuns fata de prieteni, iubiti, sotii.
Ele spun ce fac ele de obicei fara sa se gandeasca la secretele pe care le au fata de cel care ia adresat intrebarea.

| owidiu a răspuns:

Femeia in fiecare zi de dimineata se intreaba daca a fost inselata, iar barbatul rupe "ata" o data in viata.
Raspunsul l-au dat "BATRANII"