| Sheisshe a întrebat:

Ce face tu acum in momentul asta in secunda asta din ora asta din ziua asta din luna asta din anul asta din deceniul asta din secolul asta din mileniul astahappy?(nu vr rasp gen scriu, citesc, fac pe boul/vacahappy )

Răspuns Câştigător
| CoffeeTIME a răspuns:

Mă scobesc în nas

18 răspunsuri:
| blondissima a răspuns:

Plutesc pentru ca sunt indragostita. Traiesc un vis si nu as vrea sa ma trezesc.

| PikaRawrr a răspuns:

MmmBine

| PinguinuL a răspuns:

Mă piş pe roboţi!

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Ma uit la vecina cum se masturbeaza cu castraveti.

| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

In momentul asta in secunda asta din ora asta din ziua asta din luna asta din anul asta din deceniul asta din secolul asta din mileniul asta eu face de toate!

| Insomnii a răspuns:

Il bat pe frate-miu devil
*rade malefic*

| Bujîe a răspuns:

Scriu,citesc,fac pe boul/vaca.

| ViseInCulori a răspuns:

In momentul asta in secunda asta din ora asta din ziua asta din luna asta din anul asta din deceniul asta din secolul asta din mileniul asta eu iti raspund tie la intrebare.

| Sheisshe explică:

Cat de interesant:-b

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De parcă cineva s-ar fi făcut singur(ă) bou sau vacă. oh go on

| SuperMagicSmile a răspuns:

Eu raspunde la intrebare voastra in momentul alawinking

| Ade a răspuns:

Na bine, Mo!

| Bujîe a răspuns:

@Şosetuţă: o__o' ...ai dreptateee.

| SmileToMe a răspuns:

Cat ai dat pe gluma asta?

| LoL a răspuns:

Bine tu?

| Sheisshe explică:

Nimic a fost gratis de la magazinul fa`l pe smileytome sa aiba ce intrebahappy

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vai ce întrebare puerilă! Mă gândesc la mama!
Pa, pa.

| lunarwolf a răspuns:

Bujie,asta vroiam și eu să zic. =3

Ia jet,fă de-aici, ce, eu vorbesc cu tine când ești pe budă?