| Sheisshe a întrebat:

Ce face tu acum in momentul asta in secunda asta din ora asta din ziua asta din luna asta din anul asta din deceniul asta din secolul asta din mileniul astahappy?(nu vr rasp gen scriu, citesc, fac pe boul/vacahappy )

Răspuns Câştigător
| CoffeeTIME a răspuns:

Mă scobesc în nas

18 răspunsuri:
| PinguinuL a răspuns:

Mă piş pe roboţi!

| LoL a răspuns:

Bine tu?

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vai ce întrebare puerilă! Mă gândesc la mama!
Pa, pa.

| Bujîe a răspuns:

Scriu,citesc,fac pe boul/vaca.

| Bujîe a răspuns:

@Şosetuţă: o__o' ...ai dreptateee.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Ma uit la vecina cum se masturbeaza cu castraveti.

| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

In momentul asta in secunda asta din ora asta din ziua asta din luna asta din anul asta din deceniul asta din secolul asta din mileniul asta eu face de toate!

| lunarwolf a răspuns:

Bujie,asta vroiam și eu să zic. =3

Ia jet,fă de-aici, ce, eu vorbesc cu tine când ești pe budă?

| Insomnii a răspuns:

Il bat pe frate-miu devil
*rade malefic*

| Ade a răspuns:

Na bine, Mo!

| SuperMagicSmile a răspuns:

Eu raspunde la intrebare voastra in momentul alawinking

| blondissima a răspuns:

Plutesc pentru ca sunt indragostita. Traiesc un vis si nu as vrea sa ma trezesc.

| SmileToMe a răspuns:

Cat ai dat pe gluma asta?

| ViseInCulori a răspuns:

In momentul asta in secunda asta din ora asta din ziua asta din luna asta din anul asta din deceniul asta din secolul asta din mileniul asta eu iti raspund tie la intrebare.

| PikaRawrr a răspuns:

MmmBine

| Sheisshe explică:

Cat de interesant:-b

| Sheisshe explică:

Nimic a fost gratis de la magazinul fa`l pe smileytome sa aiba ce intrebahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De parcă cineva s-ar fi făcut singur(ă) bou sau vacă. oh go on