| LetMeHelp a întrebat:

Cum pot afla cel mai rapid deceniul, secolul si mileniul unui an? Exista vreo smecherie, ceva?

Funda!

4 răspunsuri:
| myhay63 a răspuns:

Nu iti poti imagina c stupid suna intrebarea big grin

| LetMeHelp explică (pentru myhay63):

Ce este asa stupid in chestia asta?
Sa te vad. Spune-mi in ce deceniu, secol si mileniu este anum 375. Despteptule. Macar raspunde la intrebare, dupa reprosezi. TPU este un site pentru a afla ceva cand ai o nelamurire, nu pentru cei care critica intrebarea.
Idioti.

| LetMeHelp explică (pentru myhay63):

Si, te-ai certat cumva cu limba romana? happy

| myhay63 a răspuns (pentru LetMeHelp):

Despteptule? Eu m-am certat cu limbra romana? Anum 275? Daca ai avea creier ai sti ca se poate intampla sa mai scapi o litera, nu inseamna ca esti incule - vad ca nu si in cazut lau-. Copiii de cls 3 stiu ce e ala mileniu laughing