| Summer5505 a întrebat:

Ce faceti ca sa adormiti? (numarat oi, privit la Otv, etc? )

21 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

In ultimul timp...intru la t/a.

| LoL a răspuns:

Invat la mate...nici nu apuc sa citesc o pagina ca si adorm...

| Fragile a răspuns:

¤Ăηηzzΐ,lucruri care nu se vor întâmpla niciodată, ca pubertatea lui JB?

| PotcaPădurii a răspuns:

Citesc Lumea vazuta de Clarkson si ascult Alice Cooper. In felul asta stiu ca voi adormi... pe banca la scoala in ora de tehnologie.

| LastChance a răspuns:

Mă gândesc să spun o rugăciune.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Imi scot culegerea de mate din dulap (unde sta biiine ascunsa big grin ) si incep sa fac exercitii. Unii oameni ar crede ca sunt religioasa daca m-ar vedea...citesc o problema si imi fac cruce...

| MoonLight a răspuns:

Nu pot sa adorm cat e plecat al meu din tara...adorm spre dimineata rolling eyes.
Asculta Europa FM ca are melodii lente.

| Mişaaa a răspuns:

@Adda No problem!

| Dumnezău a răspuns:

Schimb canalul pe Private Spice TV.Tu, fiica mea? smug

| lipitoOarea a răspuns:

Ma gandesc la baiatul de care imi place asa de mult incat adorm dupa vreo doua ceasuri.

Răspuns utilizator avertizat
| Isabelamaria21 a răspuns:

Număr câte defecte are Fericităblablabla,şi încerc să îi găsesc o calitate, şi cât m-aş gândi nu îi găsesc nici o calitate şi aşa obosesc şi adorm, şi visez că Fericităblablabla a fost suspendată happy(misa scuze ca ii spun lui ferictablablabla cum ii spui si tu)!

| totElodia a răspuns:

Cine zice ca eu dorm?

| infires a răspuns:

Eu una, numar.S-au ma gandesc la ce as face in viitor, s-au la problemele mele (cum le-as rezolva).Cel mai mult ma gandesc la intamplari care nu vor avea loc niciodata.

| infires a răspuns:

@AlteţaSaCăţeluşa
Nee,nu m-am gandit niciodata la asta thinking si nici nu cred ca ma voi gandi vreodata big grin doara nu vreau sa am cosmaruri laughing

| SenioritaTeePupaceşte a răspuns:

Ascult melodia Baby, baby a lui Justin Bieber si adorm laughing

| Karizma a răspuns:

Pai,imi dau la cel mai pilctisitor film si incerc sa inteleg ce se intampla, si asa adorm.Sau daca st oborita cum pun capul pr perna adorm.

| babesss a răspuns:

Eu sincer incerc sa visez. si cu cat iintrii mai mult in lumea viselor.cu atat ti se face mai somnwinking
>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dati pe duck tv si sigur adormiti.

| danstuparu56 a răspuns:

Gandeste-te ca te urmareste cineva care vrea sa te ucida si nu te-ar ucide noaptea daca dormi si ziua nu te baga in seama.

| TheWinx2011_4850 a răspuns:

Nu ma gandesc la nimic.