| PixieTrixie a întrebat:

Ce faceti sa adormiti mai repede? happy

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu stiu cand ma culc pe la vreo 23:00 pm sau 12 noaptea in unele cazuri si n-am probleme.

| anca174 a răspuns:

Faci o baie/dus fierbinte, bei un pahar cu lapte cald, sau ceai de tei credthinking sau stai pur si simplu in pat si te gandesti la ceva frumos. Sau ai putea sa faci multe activitati in timpul zilei asa cand vine seara o sa fi obosita si o sa adormi repedehappy Sau poti citi o carte, iti oboseste ochii si adormi mai repedehappy acum vezi care din ele funcioneaza mai bine happy

| Levana a răspuns:

Îmi bag căştile în urechi, încep să-mi butonez device-ul şi adorm rapid.

| andrei_1403 a răspuns:

cititul sau tv-ul.la emisiunile care nu-ti plac

| adriana333 a răspuns:

Bei lapte inainte de culcare ...sau asculti muzica la casti ...sau numeri in timp ce astepti sa adormi laughing nu stiu daca tie iti merge da mie de obicei imi merge laughing papa