| Pisicuța a întrebat:

Ce-i care mai sunt trezi la ora asta, ce faceti ca sa nu adormiti sau sa va plicitisiti?

11 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ma uit la ice age...toata seria big grin

| pinguinuVerde a răspuns:

Adorm ca să nu mă plictisesc şi mă plictisesc ca să nu adorm...

Hau du iu du?

| Deea03 a răspuns:

Maine este botezul fratelui meu... am destul de multe de facut ca sa nu adorm laughing

| ProjectJackpot a răspuns:

Fata pe care-o plac s-a despartit de fostul ei prieten si nu raspunde la mesajele mele. Mi-a zis ca nu se poate oprii din plans... Asta e o urgenta! Cum as putea sa dorm noaptea?!

| CiufulitaSaSaturatDeMuste a răspuns:

Pai cam nimic.straight face

| alexxa a răspuns:

Eu ma uit in dex sa vad ce inseamna "trezi"...si nu stie nici elcrying

| Erika120192 a răspuns:

Stau pe TPU smug

| LittleZu a răspuns:

Chiken Invadeeeers \m/ laughing
Euu. ma delectez cu muzica laughing

| Anddrea a răspuns:

Cine a zis ca nu ma plictisesc? De adormit nu pot. Am insomnii de la ploaie.

| IndescribableChild a răspuns:

Vai blushing. Pai joc Chicken Invaders 4. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prea tarziu... dormeam deja