| Fragile a întrebat:

Ce faceti cand nu aveti ce face?

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

Cand nu am ce face, ma duc si il zapacesc pe ursul meu de cap (nu ala de jos)laughing

15 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Stau si ma gandesc: "Oare ce-as putea sa fac?" thinkinghee hee

| Malvina24 a răspuns:

Mereu am ce face!

| Pralină a răspuns:

Gasesc ceva de facutrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor)

Răspuns utilizator avertizat
| anad a răspuns:

Ma lupt cu un pitic care bate tare din picior pe creierul meu si ii dau o palme sa ii aplaude falcile!

| cretzufinish a răspuns:

Fac ceva de facut big grin

| carminaburana43 a răspuns:

Asa ceva nu m-i s-a intimplaty de cind traiesc vesnic am avut ce face si ma refer nu la faptul ca vesnic lucrez ci imi gasesc cu ce sa-mi ocup timpul.Cind nu lucrez stau pe internet sau citesc pe cind nu era internet citeam si faceam lucru de mina.

| Doddel a răspuns:

Cand nu am ce face, fac ceva ca sa am ce face.

| xAvrilx a răspuns:

Cand nu am ce face inseamna ca nu fac nimic deci, nu fac nimic in aceasta situatielaughing
FundA?

| morena a răspuns:

Fac ceea ce trebuie sa fac, cand nu e nimic de facut!happy

| Deddu a răspuns:

Ma gandesc ce as putea face!?laughing

| mika a răspuns:

Ma trag de.de pantaloni si sar in suswinking

| OrochiFan a răspuns:

Pai ma gandesc sa imi fac temele mi le selectez, si cand sa ma apuc de treaba imi vine o idee ce as putea face in restul timpului, in afara de teme si invatatbig grinbig grinbig grinbig grin

| Vampă a răspuns:

Intru pe tpu.ro love struck

Vampă[love struck]

| LoveAndHate a răspuns:

Ma gandesc ce sa faclaughing