| RadiIoana a întrebat:

Daca n-aveti ce face, ce faceti?happyFunda!

3 răspunsuri:
| Bleed a răspuns:

Acum ca a venit vacanta, cel mai mult timp il petrec citind, ascultand muzica si plimbandu-ma. Iti poti gasi un hobby, practicand un sport. Fa pur si simplu ce-ti place.
Happy New Year! happy

| Notyabusinessm8 a răspuns:

Ascult muzica

| RadiIoana explică:

V-as da funda da eu ma plictisesc citind si acultand muzica! Vreau un joc dinamic cum ari fii:Baba orbecoloza pot fi si inventate de voi doar sa-mi spune-ti regulamentul si cum se joaca.Baba orbecoloza nu e ca baba oarba e asa:Un copil tot asaa ca baba oarba doar ca trebuie sa ne loveasca cu un ziar, iar ceilalti(noi)sa ne suim pe mobila ca sa scapam. Daca nu reuseste in 10 min o machiem urat de tot!