| dhgrufgyrjk a întrebat:

Voi ce faceti cand nu aveti ce face? big grin

12 răspunsuri:
| Slavian a răspuns:

Orice posibil big grin

| foxi a răspuns:

Nu exista nu ai ce face! corect este cand nu vrei sa faci nimic... ce faci!

Răspuns utilizator avertizat
| Anduciu a răspuns:

Ma duc afara si "pasc" puii si bibilicilelaughing.

| AmberMyth1 a răspuns:

Ascult muzica, stau pe TPU si alte site-uri, vorbesc pe mess, ma uit la TV, citesc, pictez si asa mai departe. big grin

| hitron a răspuns:

Salut! Nu prea se intampla sa nu am ce face, dar atunci cand vreau sa ma mai aflu una, alta...arunc un ochi pe www.adprice.ro. E un site cu tot felul de articole despre cum sa faci anumite lucruri. Unele chiar misto de tot!

Citesc bancuri, fac karaokesmug, dansez, fac cateva teme de vacanta...citesc:...ma plimb, ma joc pe comp, stau pe TPU, hi5, facebook, twitter, messsmug. emailbig grin, modific poze, ma uit la filme, asc. muzicabig grin.rad de oamenii mai dusi cu plutalaughing

| iustina_4031 a răspuns:

Pai.mai nimic.stau pe TPU.asta ma plictiseste si mai rau laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, eu scriu compuneri, citesc, stau pe TPU, pe hi5, pe facebook, modific poze, askult muzica, ies pe afara, ma plim b,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rad de copilashi tembeli smug
batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi numar oo-le.

| s4a a răspuns:

Caut urgent ceva de facut. Viata e scurta.