| 3rdWW a întrebat:

Voi ce faceti cand nu aveti ce face?

26 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Ce faci tu acum

NOname
| NOname a răspuns:

Imi caut ceva de facut. Tu nu?

| Bastet a răspuns:

Mbene

| NOBODY a răspuns:

Răspund la întrebarea ta.

| DaVà a răspuns:

Mananc branza straight face

| NoChanceForUs a răspuns:

Păi dacă nu ai ce face ce ai putea face? Simplu! E nevoie doar de net și site-uri deocheate...prinde la fetițele de 10 ani să știi.

| AudImagini a răspuns:

Citesc întrebări de pe T/ A... mai precis a ta...

| AudImagini a răspuns:

@Ilove : mergi şi cuperi alta sau dai refresh

| Lisa a răspuns:

Si eu ma intreb acelasi lucru

| 3rdWW explică:

Lizard :O
Cum ai putut spune asa ceva in fata copilului!?
*leagana o bucata de telemea*

| Serena1993 a răspuns:

Fac ce nu am ce face

| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

Nu am ce face

| lunarwolf a răspuns:

Dorm.

| Työlki a răspuns:

Imi numar firele de par, crede-ma e usor!

| MiHaI a răspuns:

Audimagini nu mai e hartie

| Sოﺁℓε a răspuns:

Mereu ma bag singura in belele mari si incerc sa ies din ele laughing
sau.mananc o branza...ce zici te oferi?

| AnaEindragostita a răspuns:

Mă plikt.

| Unforgetit a răspuns:

Tai frunză la câini. Dar uneori mai joc si hora cu câinii mei, nu mă pot decide, când mă plictisesc, să mă arunc de la balcon sau să-mi caut hârtia igienică!laughing Tu decizi!

| sherlynjb a răspuns:

Pai eu cand nu am ce face intru pe you tube sau pe un site si caut chestii amuzante(bine nu rad singura chem langa mine pe oricine e in preajma ca sa am cu cine radeeeeelaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@AudImagini: si cand se termina hartia ce faci?sad

| EleM a răspuns:

Fac cevasmug>

| Clauditza_2896 a răspuns:

Eu ...cand ma plictisesc rau de tot., ori citesc o carte, ori ies la plimbare...dar eu nu prea am timp libersad

| Gabriela_3436 a răspuns:

laughing)laughing)laughing) Bai voi ati uitat ca e T/A ( Trivia /Amuzante )>? Eu cand n-am ce face stau sa ma gandesc ca n-am ce face cand ma gandesc ca n-am ce face laughing si dupa aia deschid ochi si realizez ca totul a fost un vis, un vis real laughing dupa aia ma uit la pc, la televizor, la teme La teme mi se face rau deci ma gandesc din nou ca n-am ce face laughinglaughinglaughing Bai cine-a stins lumina? laughing)laughing)laughing). fundita? Draga, Branza, Ma gandesc ca nici tu n-ai ce face si ma simt mai bine happyhappy acum am ce facebig grinbig grinbig grin Ma uit la raspunsurile celor ce n-au ce face

| rambo a răspuns:

Intru pe TPU!

| rambo a răspuns:

Intru pe TPU! funda?