| Seducatorul a întrebat:

Ce faci cand ramai singur acasa si nu te vede nimeni? Eu ma uit la filme romantice lacrimogene!*unde plang ca un bebelus*

15 răspunsuri:
| robijam a răspuns:

Iar te uiti la filme Indiene ma?

| PedoBarbie a răspuns:

Mă uit la porno.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Dau muzica la maxim şi încep să cânt şi să dansez ca ăia din filme şi mă îmbrac ciudat. Şi mă prefac că am puteri magice şi mă lupt cu demoni devil

| ww2Totenkopf a răspuns:

Eu ma uit la filme de groaza.

| Fridăm a răspuns:

O chem pe Bloody Mary la un Poker.

| Neverwas a răspuns:

Minti!

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Pai stau pe calculator, incep sa cant karaoke in japonezapuppy dog eyes, stau in chilotei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce fac si acum.

| TheKillerOfKillers a răspuns:

Stau pe laptop! (asta fac tot impul devil )

| SootheMySoul a răspuns:

Vorbesc la telefon, dau muzica la maxim si ma uit la filme horror.

| ßσьσсєℓα a răspuns:

Http://www.tpu.ro/trivia-amuzante

:) Fac asta oricand nu ma vad parintii.