| RAY a întrebat:

Ce fantezii, vise nebunesti aveti?

15 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cred că miroase puțin a spam

| RAY explică (pentru sierra1):

De ce? intrebarea e de acum 3 ani

| sierra1 a răspuns (pentru RAY):

Și aia și asta. E tot una.

| RAY explică (pentru sierra1):

Tu crezi ca intrebarile nu se repeta? nu e tot aia, spam e cand pui 2 intrebari una dupa alta nu la o diferenta de 3 ani, eu macar am avut bunul simt sa recunosc ca am mai pus

| Hammurabi a răspuns:

Doar un vis (sau două) să ajung în India și Japonia.

| RainmakerX a răspuns:

Nu cred ca sunt permise anumite cuvinte pe aici asa ca spun numai "financial freedom" laughing

| HadesSs a răspuns:

Ca orice barbat, vreau sa vad cum e cu doua laughing

| RAY explică (pentru HadesSs):

Crezi ca o poti satisface pe prima bine?

| HadesSs a răspuns (pentru RAY):

Eu zic ca as face fata si la a doua happy

| RAY explică (pentru HadesSs):

Wow asta da minune mare

| HadesSs a răspuns (pentru RAY):

Bine, nu poti sti cum reactioneaza organismul cand apare a doua cine stie poate de la adrenalina nu mai pot sa o satisfac nici pe prima laughing

| RAY explică (pentru HadesSs):

Corect,cocosul viseaza, gaina se scarpina singura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa vii peste mine noaptea si sa-mi zici ca e Mia Khalifa lesinata de beata la 3 blocuri distanta.

| Ionut58282856 a răspuns:

Sa ma ma*turbez cand cad de la etajul 3 pe geamuri pe post de placa de snowboard

| Yee a răspuns:

Yee(Salut)!
- ca fur sania lu' Mos Craciun si fug cu ea in Alaska sa vad cum traiesc aia pe acolo.
- ca am propria mea caravana.
- ca imi permit un calculator pe care sa imi mearga si mie bine LOL-ul cu graficele toate pe maxim, etc...