| Nicam a întrebat:

Ce farse sa-i faci unui prieten in timp ce doarme si lumina e stinsa? Eu ma gandeam sa ma prefac posedata.

7 răspunsuri:
| Seducatorul a răspuns:

Sa-i arunci o petarda in pat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai grijă să nu-ți scoată dracii pe căi dureroase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii pui niste crema de pantofi in palma, si il gadili pe fata cu o pana.

| Weedier a răspuns:

Anti-haz.

| LokiofAsgard a răspuns:

Uite aici mai multe farse, nu numai noaptea:
1. In cazul in care usa de la camera este prevazuta cu un maner sferic, aplica pe acesta niste vaselina, astfel incat colegul de camera sa nu mai poata parasi incaperea, nereusind sa invarta manerul;

2. Goleste sticla de sampon a colegului de camera si umple-o cu ulei de corp. Cand se va spala pe cap, in loc sa isi curete pletele, colegul se va trezi cu par uleios, care va fi destul de greu de curatat;

3. In cazul in care colegul de camera doarme foarte profund, stabileste, impreuna cu alti colegi de palier, sa il scoateti din camera cu tot cu pat in mijlocul noptii si sa il lasati apoi sa doarma linistit unde va trece voua prin cap: in curte (daca e vara), pe hol, etc.;

4. Atunci cand nu este atent, aplica superglue pe papucii de casa (tip slapi) ai colegului de camera si amuza-te apoi vazand incercarile acestuia de a si-i da jos din picioare;

5. Intr-o noapte in care nu dormi in camera, seteaza alarma de la ceasul tau la 4 dimineata si apoi ascunde-l cat mai bine;

6. Legat tot de sampon, te-ai putea amuza copios lipind capacul sticlei pentru ca aceasta sa nu se mai poata deschide;

7. Cand stii ca prietena colegului de camera vine in vizita, pune in patul acestuia o pereche de chilotei de dama;

8. Presara niste sare pe periuta de dinti a colegului de camera; atunci cand se va spala pe dinti, va avea parte de o experienta sarata;

9. Inlocuieste CD-ul preferat al colegului de camera cu unul cu muzica pe care o uraste;

10. Lipeste sireturile de la pantofii colegului tau cu superglue;

11. Presara piper (alb, de preferinta) in lenjeria intima a colegului de camera;

12. Lipeste usa de la camera (pe dinafara, evident) cu banda adeziva, asigurandu-te ca folosesti suficienta pentru ca nefericitul tau coleg de camera sa nu mai poata parasi incaperea;

13. Umple-i perna cu chipsuri, pufuleti si alte alimente care fac un zgomot neplacut.

| Ioanagabb123 a răspuns:

rolling on the floor) Eu tabara i-am pus dusmancei mele crema de epilat in cap, dar sa nu exageram. Daca doarme si lumina e stinsa iti zic sa te ascunzi sub patul lui si sa il suni cu numar ascuns sa il trezesti, iar dupa ii dai mesaj sa vina pana la baie ca ai vomitat si il apuci de picioare rolling on the floor))). O sa se pise pe el.

| Ricardo97 a răspuns:

Nu-i rau dar ce zici sa-i pui un manechin cu o peruca ceva gen langa el se va speria rau iti spun am incercat asta a iesit nebunie