| anonim_4396 a întrebat:

As vrea raspunsuri cat mai sincere si fara misto-uri daca se poate happy. Sper sa intelegeti ce vreau sa zicwinking Eu voi sta mai multe zile singur acasa (o saptamana). Ziua activitati in voie : televizor, filme, muzica, laptop pe mess, facebook cu prietenii, fac farse pe mess sau telefon, lectura, ies afara, etc. Noaptea... pentru mine noaptea e un prieten bun, noaptea este cel mai bun sfetnic. Liniste totala, totul doarme, se vad doar stelele si Luna. Orasul doarme. Eu imi doresc mult ca macar o noapte intreaga, sau macar cateva ora de la 00:00 - 3:00 de exemplu, sa stau treaz. Cred ca e o experienta intr-un fel. Niciodata nu am mai experimentat acest lucru. Vreau sa vad cum e viata de noapte, noaptea pe Internet. Voi ati stat macar o noapte intreaga, sau cateva ore noaptea, singuri? Cum a fost? Cum puteti descrie? Intr-un fel mi-e teama, dar cred ca este ceva interesant. Noaptea, cu lumina stinsa, doar cu veioza aprinsa. Nu ma refer ca voi sta o noapte intreaga pe net, nu! Este un lucru care nu l-am m-ai facut niciodata, sa stau o noapte singur si treaz.

8 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Aaa...câți ani ai?

| ErrorFound a răspuns:

Sa-ti spun simplu:Noaptea, internetul prinde viata.
E ca si cum ai intra intr-un club. big grin(Daca ai prieteni peste 16 ani, sigur ai ce face noaptea pe net).
Dar de ce ti-o petreci pe net?
Stii cate poti face noaptea?
Prefer sa dorm ziua si noaptea sa desenez/pictez(atunci imi vin ideile)/plec in club/Party/Ies afara(mai ales vara)/plec la plaja/piscina...etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oh, noaptea... intr-adevar bine spui : noaptea e cel mai bun sfetnic. E frumos si interesant. Ai grija ca tot ceea ce faci, sa nu deranjezi vecinii. Noaptea iti poti pune gandurile in ordine, poti medita cel mai bine. Noaptea pe cat e de neagra, pe atat e de linistita. Sa nu te sperii de nimic. Daca ai momente cand esti speriat, uita-te la videoclipuri haioase pe net, sau citeste ceva frumos. Asculta noaptea, asculta muzica, linistea noptii.

| Loadteg a răspuns:

Intr-un fel este un lucru bun, dar in alt fel este mai rau. Prietenii dorm, nu prea ai cu cine sa vorbesti, te cam plictisesti asa singur, macar daca erai si tu cu cineva dar singur este urat! Eu stau cam mereu asa dar mereu imi gasesc cate o ocupatie!

| SKRILEXX a răspuns:

Este fain dar sa joci un joc de groaza cum este jocul slender va fi si mai ca lumea ai trait ultimele clipe in atentie te vrei distra ca lumea funda plz

| anonim_4396 explică (pentru SKRILEXX):

Am trecut de varsta jocurilorwinking.

| Ady_Eu_1992 a răspuns:

Eu am stat orele stang la calculator au trecut repede dar am experimentat de la 00:00 pana la 05:30 si noaptea e foarte frumoasa mai ales fara nori pe cer privind stelele si sa iti mai aduci aminte de ceva este uimitor. Funda :X te rog

| Kavi_Kavi_1994 a răspuns:

1. Cati ani ai? 2. Aduo fata si ai sa vezi ce stai tu noaptea treaz. Singur acasa o saptamana si u stai pe fb si mess? rolling on the floor. Serios ori ai scris la panarama ori nu stii sa te distrezi.