| Nicam a întrebat:

Ce farse poti face cand dormi cu cineva in pat? Asa cand e tarziu si lumina este stinsa?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îi spui că e lumină în cameră şi că a orbit. Genial, nu?

| Nicam explică (pentru anonim_4396):

Da, numai ca as vrea sa-l trezesc din somn cu ceva, ma gandeam sa ma prefac somnambul sau sa vorbesc niste chestii in somn nu stiu da imi trebuie ceva foarte bun

| CinevaNou a răspuns (pentru Nicam):

Ii bagi mana in pantaloni si umbli pe acolo pana se trezeste. Sigur o sa se sperie rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la el tragi incet de perna si soptesti, salta capul sa-ti iau perna.salta capul sa-ti iau perna.e comic.

| Weedier a răspuns:

Încerci poziţii.

| Nicam explică (pentru Weedier):

Da buna idee numa ca suntem de acelasi sex.

| Weedier a răspuns (pentru Nicam):

So what?

| Tofu a răspuns:

Iti folosesti tunul otravitor.

| LokiofAsgard a răspuns:

II spui ca e orb rolling on the floor

| Nicam explică:

Astept raspunsuri!