| anonim_4396 a întrebat:

Ce farse sa fac cand cineva doarme?

12 răspunsuri:
| Mihaelaa98 a răspuns:

Pai daca e baiat macheazal rolling on the floor)
daca e fata poti mai multe sa ii desenezi o mustata pe fata cu creionul de ochii rolling on the floor)
sa o ii pui mustar in mana sa ii uiz patul rolling on the floor))

| MikeRowe a răspuns:

Apropie-te de fata si urla tare rolling on the floor. Ar trebui sa se sperie

| Byencutzz a răspuns:

Toarna-i apa p nas cu palniarolling on the floor))

| itarkan a răspuns:

Baga-i hartie igienica intre degetele de la picioare, si da-i foc.atentie: s-ar putea sa dormi pe afara o perioada.

| Alëxąndŕą a răspuns:

Uite una marfa
Pune-i un vas cu apa si pune-i mana in ea si o sa sa se pise laughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Manjeste-l cu pasta de dinti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pune-i ceva de genu(frisca, spuma, pasta de dinti)pe mana si gadilal pe fata!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Umfla o punga si spargeo in timp ce doarme. Am facut si eu asta si functioneaza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pune-i frisca i amandoua mainile si gadila-l la nas cu o pana tot tot tot se manjestelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te ducu la el si ii soptesti tragand de perna; salta capul sa-ti iau perna.de mai multe ori. o sa vezi ca salta capul sa i-o iei numai sal lasi sa doarma. daca se trezeste asta e.sau pune-i crema neagra de pantofi in palma si-l gadili pe fata.se va face frumos.sau chetchup. dar vezi sa nu fie reci.se va trezi.

| RaduPhantom a răspuns:

Scrie pe frunte cu marcherul "Sunt Gay" sau pune-i buline rosii pe fata rolling on the floor

| xRax a răspuns:

I-ei pasta de dinti, si ii faci mustatahappy