| WayOfTheCross a întrebat:

Ce-i poti spune, unui idiot, fenomen, specimen uitat de lume care suna cu numar secret?

Răspuns Câştigător
| Pauliici a răspuns:

1. Ii poti zice vreo 2 de maica-sa, de sora-sa, dar iti consumi nervi degeaba.winking

2.Nu-l bagi in seama, il lasi sa vorbeasca el, il tratezi cu indiferenta.happy

3.Ii inchizi telefonul / il lasi sa sune si iti dai telefonul pe silent ca sa isi consume el creditulwinking.

happy Nah, mai sunt si psihopati din astia, care te suna noaptea doar ca sa-ti faca nervi. happy

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Pauliici):

Ce? Sa nu te distrezi?laughing
Eu l-am intrebat daca o mancat mici si sarmalerolling on the floor si ceva de nunta luilaughing.
O tacut...

| Pauliici a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

laughing rolling on the floor Muhahahaha laughing) Esti malefic! devil)

7 răspunsuri:
| SentimentalConsil a răspuns:

Nimic mai simplu, numarul meu

| ancaval a răspuns:

Raspunde si lasa telefonul pe noptiera, inchide el cand se satura. Sti, indiferenta doare, nu-l baga in seama, de ce sa iti faci nervi? are rost? sincer? Pe mine m-a sunat la 3 dimineata, am raspuns, am lasat telefonuul pe noptiera, am adormit, nu stiu ce s-a intamplat mai departe, cred ca s-a saturat si a inchis.

| Aneurysm a răspuns:

Faceti phone sex.