| dsada a întrebat:

Ce imagine aveti pe ecranul de la telefon? cine o are ca amea sau cu cineva primeste fundoi

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Eu n-am nici o sansa atunci, ca eu am o poza cu mine!

12 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Aceeasi imagine ca la avatarul meu de aici de pe TPU, imaginea asta o am si la tel si pe desktop si la id de mess...la tot

| Razvan a răspuns:

Am o imagine cu un broasca calare pe un cal si in dreapta scrie "Aloha Neverland"

| ELD a răspuns:

rolling on the floorsunt miliarde de poze sigur se va nimeri si una la fel ca a ta.

Peste 30 de ani sa revii pe acest site sa vezi toate raspunsurile, poate e cineva care trebuie sa ia funda.Pa pa!

| paramore a răspuns:

Hayley wiliams dl paramorewinking

| Laurici :x a răspuns:

O poza cu mine din seria : "ma chinuie talentu`n baie" laughinglaughingrolling on the floor

| Alexandru a răspuns:

Si cum crezi tu ca ar putea coincide imaginea de pe telefonul cuiva de pe site cu imaginea de pe telefonul tau? Probabilitatea e de 1 la 10000000000000000000000000000 si deja am obosit sa tin apasata tasta "0".
Mai, terminati cu intrebarile astea. Daca nu aveti ce face, nu puneti intrebari doar de dragul de a le pune...

| Anileda a răspuns:

Fata alta intrebare mai calumea nu puteai sa pui?

| Азбука a răspuns:

Sper sa nu fie persoane care sa aiba si mintea ta!

| Dania Meitoiu a răspuns:

Ce intrebare stupida!

| florynnaa a răspuns:

Eu am o imagine cu o pisicuta si cu o luna.mai pe scurt o pisica pe lunalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am imagine cu o căţeluşă love struck happy.

| deutza a răspuns:

Eu am imaginea de la tema ca imi schimb telu saptamana viitoarerolling on the floor