| Xcel98 a întrebat:

Ce telefon aveti? cel mai tare primeste funda!

Răspuns Câştigător
| hope2destiny a răspuns:

IPhone 5, LG gt505, Nokia N8 big grin

20 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Nokia x2-00

| Digital112 a răspuns:

Eu mi-am achizitionat din Londra acum o luna un HTC evo 4g dar din pacate e inutil in Romania pentru ca nu exista acoperiere 4g... naspa... mai am un iphone3gs

| Digital112 a răspuns:

man esti nebun i-ai dat funda la aia? nici macar nu a iesit pe piata iphone 5

| Broadband a răspuns:

Nokia n70 il am de 3 ani si nu are niciun defect

| Broadband a răspuns:

Pai asa puteam sa zic si eu ca aveam cel mai tare telefon posibil,
ma credeai?

| pwp a răspuns:

Nokia 7230

| Aოтuu a răspuns:

Iphone big grin.

| mihaela31 a răspuns:

Eu am Samsung star wi-fi(gt-s5233w),cu touchescreen, culoarea neagra(carcasa), il am de aproape 1 an de zile,merge fb,cel mai mult imi place ca am internet fara bani,fiind wireless,doar pornesc wi-fi si am net,e piesa de piesa,pozele ies bine,bateria tine,este finut, subtirel, imi place pentru ca este bijuteria mea.happy

| RiRi5846 a răspuns:

Nokia N97 happy

| AnDy12 a răspuns:

LG Cookie Fresh:X Mentionez ca este Touch Screen si nu se strica deloc! Il am de un an!big grin

| oanaoany a răspuns:

Pai Io am 2 telefoane un Samsung corby si un LG vx11000

| silviu_4058 a răspuns:

Nokia 8800 gold original (5300 lei )

| Ana a răspuns:

Nokia 5230

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Eu am un Sony Ericsson XPERIA X10.
Detalii pe: http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_xperia_x10-2964.php

| StarMagda a răspuns:

IPhone 4 pe negru.

| nononono1111111111 a răspuns:

LG GS290 Cookie Fresh pe mov...Mie mi se pare cel mai tare telefon pentru ca e al meu big grin

| Lovely_6403 a răspuns:

Samsung S5230 La Fleur

| Unforgetit a răspuns:

Bună, xcel9.

Eu am LG Gu230happy, stiu că nu este "prea extravagant", dar ţine bateria, face poze destul de frumoase, şi are un aspect acceptabil. Stiu ca nu este foarte "tare" fată de Cookie si altele cu touch, dar pentru. mine este ok!

Ciao!:*