| BoGhDaN a întrebat:

Ce insemn eu pentru t/a.
ps:Rog prosteritate dar in acelasi timp si seriozitate maxsima

11 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Tu din ce gaura ai mai aparut?

| Bastet a răspuns:

Le total looser.

| LoL a răspuns:

Aaaaa.credeam ca esti VadSunete dar nu...
concluzie:NOTHING? hai dai un stupid? daca nu dai un stupid te ling!

| Puţifer a răspuns:

Nimic.

| Digital112 a răspuns:

Sa mora fanii mei daca am mai auzit de tine!

| Deyutza a răspuns:

Dacă rogi seriozitate, du-te drequ' la categoria ştinţă şi filosofie!
PS: nu însemni nimic

| Insomnii a răspuns:

*se scarpina in cap*
Un geniu neinteles.Cel mai smecher de pe lumea asta!
Da tu de unde ai mai iesit frate?

| karlikuicsddd a răspuns:

Uhmm, de ce la fiecare persoana care a zis " Nu insemni nimic." le-ai dat stupid si nefolositorhee hee? Ceri opinia cuiva, nu? Uite iti zic si eu clar, negru pe alb : NIMIC!batting eyelashes

| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Sa ne gandim logic.Ce insemni tu pentru mine thinking Hmm...*se inroseste de nervi* Stiu! Stiu ca-ti place pestele! Hai vino si ia pestisoru'... stiu ca-l vrei smug smug

| AndreiRevine a răspuns:

Fan de-al lui Gaystin Biberon!

| DelfinutzAlbastru a răspuns:

Esti o "maxsima" vedeta de...nimic!