| ryuuguuh a întrebat:

Bună TPU
Am o intrebare
Alaltăseară am pierdut un inel in zăpadă
Intrebarea e următoarea. Aș putea să-l mai recuperez?
Si datida-ți putea să-mi da-ți niște sfaturi, gen sa torn apă peste zăpadă și de-astea
Funda
PS:Rog seriozitate ????????

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Atunci da, poti sa il cauti asa, sper sa reusesti sa il gasesti.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca il duce natura in pamant sau la vale - ori gasit de cineva nu il gasesti

| ryuuguuh explică (pentru mgtow):

Cand l-am cautat in seara aia era gheață pe pământ
asa ca sper sa nu-l fi dus sub pământ

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai da, poti sa torn apa peste zapada, sa se topeasca si sa cauti inelul, insa... stii exact locul unde s-a intamplat? Ca de acum 2 zile a trecut ceva.

| ryuuguuh explică (pentru DoarBogdan):

Da stiu locul exact...

| ryuuguuh explică (pentru DoarBogdan):

Mersi! dar n-am șanse
am fost azi de l-am căutat și nu l-am găsit...
plus ca mama mai sa ma omoare cand a auzit?

| DoarBogdan a răspuns (pentru ryuuguuh):

Atunci da, poti sa il cauti asa, sper sa reusesti sa il gasesti.

| Catrice a răspuns:

Da a nu au dat nimeni zăpada, mai ai șanse să-l găsești.

| ryuuguuh explică (pentru Catrice):

Eram pe un deal când l-am pierdut..asa ca n-a avut cine sa dea zăpada

| siriusblack98 a răspuns:

Din ce material era inelul? Ca să știu dacă varianta cu un magnet ar merge.