| Mih_Mihai_2000 a întrebat:

am 15 de ceva vreme mai exact 3, 4 luni ma simt foarte naspa nustiu cum sa ma exprim parca sunt in alt corp... Râd glumesc cu prieteni dar ma simt foarte naspa. De la ce poate sa fie? Ps:rog seriozitate

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| InnocentSins a răspuns:

Se petrec anumite transformări la vârsta asta, încearcă sa le înțelegi și să le accepți așa cum sunt ele, poți interveni în corectarea acestora. Vorbește cu prietenii, familia, oamenii apropiați despre problema asta, oameni în care să ai încredere, dacă nu simți diferența încearcă să ceri ajutor de la un psiholog. Multă sănătate!

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poate fi un inceput de depresie. Incearca sa vorbesti cu psihologul scolii, sa te ajute. Adolescenta este o perioada grea, nu e nici o rusine daca ai nevoie de putin ajutor.