| AddaBita a întrebat:

Ce le-ati face dusmanilor vostri? Cel mai amuzant raspuns primeste funda.

14 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Dusmanii mei nu merita nici macar 2 minute din viata mea ca sa le fac ceva in acest timp.

Daca as scrie ce le-as face atunci mi-ar fi sters raspunsul deci las asa.

| KamaSutra a răspuns:

Nimic

| SergiuBoss11 a răspuns:

Dusmani...a trecut mult timp de cand mi-am ucis ultimul dusman

| dragosbogdan001 a răspuns:

Le-as sparge capul cu o perna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic.

| Cσcσ a răspuns:

Eu nu le-as face nimic.Nu vreau sa-mi incarc memoria cu imagini atat de crude, care sa ma bantuie mereu.Doar le doresc o moarte cat mai chinuitoare.

| DonaldTrump a răspuns:

Daca bag un clip de la isis imi sterg astia raspunsul.

| RainmakerX a răspuns (pentru Memecy):

Era sa mor! Mare like! rolling on the floor

| Memecy a răspuns (pentru RainmakerX):

laughing acuma am ascultat-o şi eu rolling on the floor..."nu-i panică man " la orice întrebare există o manea răspuns

| RainmakerX a răspuns (pentru Memecy):

Si totusi...asta se potriveste mult prea bine rolling on the floor

| toleagiulia a răspuns:

Laba,le-as face laba

| AsteptareaMoarteNuAre a răspuns:

Le-aş face în ciudă.

| Mariusica13 a răspuns:

Eu i-as baga cu capul in toaleta si le-as da sa manance ****