| Naяutσ a întrebat:

Ce lucruri interesante ati facut vara asta?batting eyelashes

40 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Voluntariat.
*băăăăăăă, am apărut la știri!*

| Naяutσ explică (pentru Musique):

:0
Da pi și kanal?

| Musique a răspuns (pentru Naяutσ):

Nea, nu la știrile alea.
Era o echipă de știri arădeană.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Musique):

Pe Info sau pe West tv?

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

Vestic.ro

| єχcєєℓ a răspuns:

M-am uitat la animeuri împreună cu Miku și Crâstos
batting eyelashes

| Naяutσ explică (pentru єχcєєℓ):

Ce anime-uri? happy

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Naяutσ):

Păi cu ei 2 m-am uitat la Shingeki no Kyojin dar doar cu Miku m-am uitat la highschool dxd și un yaoi foarte interesant.
Mdaaa îmi cam plac yaourile...cam de azi.

| Naяutσ explică (pentru єχcєєℓ):

Ii cunosti in realitate? happy

♥ yaoi! ^~^

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Naяutσ):

Ăm nu am făcut convenție pe mess și ne uitam în același timp.

| Ashadow a răspuns:

Urrrm,e ok daca sunt unul din cazurile esuate in care prin alaturarea cuvintelor "vara" si "interesant" se creeaza antiteza? T.T

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru Naяutσ):

Mi-am tras-o bă.

| Naяutσ explică (pentru 六兆年と一夜物語):

Pune si tu mai multe stelute ca nu se intelege... -.-
Ia spune, cu cine sau ce ti-ai tras-o?

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru Naяutσ):

De fapt, am pus doar o steluţă la primul u din hm... cred că ai înţeles care e cuvântul, dar roboţelul ăsta -.-"
Cu o muscăbatting eyelashes

| ww2Totenkopf a răspuns:

M-am plimbat prin padure si mi-am gasit talentul de poet...

| Fridăm a răspuns:

Statul în faţa PC-ului se pune?

| Naяutσ explică (pentru Fridăm):

Daca bati la taste ca la pacanele, se pune.

| Fridăm a răspuns (pentru Naяutσ):

Daaa, doar să mă vezi. Mai ceva ca maşina de cusut tastez.

| Neverwas a răspuns:

Mi-am cam pierdut vara cu spitalul, cabinetul, doctorita de familie si tratamentul insuportabil pe care trebuie sa-l iau...

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Cam nimic intresant din pacate. Am avut jocuri de adevar si provocare in care erau provocari pe kiss,batai cu apa,certuri dupa care impacari,scene dramatice cu cel pe care il plac,depresie,taieturi,pritenii care imi spun sa nu ma mai tai nu prea mai ies acum fiindca am stat pana tarziu si sunt pedepsiti, nu prea multe teme, misto de unul nou care a venit prin cartier, pe facebook si mess si cam atat. A da, si o sa plec la mare pe 19 deci va parasesc si eu cateva zile. Cred ca dati bairam cat lipsesc eu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am aflat ca sunt singurul de pe T/A care stie ca nu exista inghetata cu aroma de vanilie.

| Naяutσ explică (pentru anonim_4396):

Acum ca totii au dat uitari intrebarea ta, imi poti spune de ce?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Naяutσ):

Inca nu, secretul va iesi la iveala abia maine.

| HeaHwaYoung a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba este

| HeaHwaYoung a răspuns (pentru anonim_4396):

Am fugarit pescarusi pe plaja laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru HeaHwaYoung):

Ba nu este.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trupa Burning Stone, cel mai bun lucru care mi s-a intamplat vreodata. happy

| Bia001 a răspuns:

Pai, tot ce am facut vara asta a fost sa am visele distruse. sfaramate in micute bucatele si injunghiate.

| Naяutσ explică (pentru Bia001):

Pinkye you're back!
.
Ce vise? puppy dog eyes

| Bia001 a răspuns (pentru Naяutσ):

Voiam sa fiu lider la o tabara pentru copiii cu handicap, dar visele mi-au fost distruse de faptul ca sunt prea mica pentru a fi lider...

Si da, m-am intors din concediu.

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Am bagat la 4 dimineata un subwoofer test cu volumul la maxim.

| DomnişoaraClannad a răspuns:

God,asa ziceam şi eu la începutul verii, c-o să fac lucruri mişto şi interesante si n-am făcut decăt să stau.

| Naяutσ explică (pentru DomnişoaraClannad):

Mereu se intampla asa :-

| Lina1993 a răspuns:

M-am implicat in activitati de voluntariat, am fost la concerte prin tara, am pictat/desenat, am inceput sa scriu poezii, am citit, urmeaza sa merg cu gasca la mare si apoi la un concert mai micut pe la Bacau.

| Naяutσ explică (pentru Lina1993):

Cine concerteaza?batting eyelashes

| Lina1993 a răspuns (pentru Naяutσ):

Niste trupe de metal mai "underground" sa spun asa. white walls, subliminal damage si kistvaen, dar nu stiu daca sunt genul tau big grin

| Ellena27 a răspuns:

Selena Gomez & The Scene - Love You Like A Love Song http://www.youtube.com/watch?v=EgT_us6AsDg