| shinestar03 a întrebat:

Salutaree TPU! Spuneti-mi si mie cateva lucruri mai trasnite,amuzante,interesante,nebunesti de facut vara asta! Vreau sa fac o lista cu toatebig grin P.s Nu va bateti joc, va roglaughing

Răspuns Câştigător
| fluture156 a răspuns:

-Mergi la film
-Mergi la picnic
-Mergi cu bicicleta
-Ascultat muzica
-Banjey jumping
-Sporturi
-Te poti uda cu prietenii ( cu sticle)
-Mergi la mare
-Mergi la munte
-Te intalnesti cu prieteni
-Jocuri video
-Mergi la piscina/strand
-Divertisment -social, jocuri, televizor, console etc etc
-Sa te dai cu rolele
-Flirtezi laughing
-Bowling, biliard...
-Mergi intr-o tabara!
-Mergi la concerte
-Te poti juca cu animalele
-Sa te distrezi.,. :*

8 răspunsuri:
| Bitzy a răspuns:

Bună! Ai aici o listă lungă! Pe mine m-a ajutat! Sunt 100 de lucruri.
https://www.facebook.com/....../photo.php

| XxlovexX a răspuns:

Petreceri la piscina, vizite la bunici, calatorii la mare, pleci in tari straine, iti chemi prietenii si faceti o bataie cu apa...

Răspuns utilizator avertizat
| cosminpanait6 a răspuns:

Stiam eu chestile alea de la boomerang de trebuia sa arunci si sa prinzi cat mai repede sa nu explodeze in fata apa din ele care le-ai pus-o

| shinestar03 explică:

Multumesc pentru sugestiile voastre.Sunt amuzante si tarilaughing

| eXp1r a răspuns:

Pai joacate cu prieteni. distreazate.fa-ti de cap.te duci la scaldat.big grin faci nazbatii.pui gem in pantofii bunicului cand vrea sa se duca la moara(asa fac eu)big grin. Faci tot ce vrei tu. Funda?big grin

| cata55 a răspuns:

Bangi gamping, sarituri cu parasuta.

| Takuraa a răspuns:

Du-te la liberty paradelaughing