| SmileyQueen a întrebat:

Ce nazbunii faceati cand erati mici (sau la scoala?) Si da am scris nazbunii fiindca sunt nezbuna. rolling on the floor

13 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Cum faceam,cum dregeam,ca tot pe deandoaselea iesea orice faceamlaughingeram la scoala prin nu stiu ce clasa, in care se faceau impartirile si mna, eu le-am calculat acasa pe calculator, si ala da rezultatu direct, nu zice cum si de ce.Si eu le-am facut, ghinionu face ca la scoala, tocmai pe mine sa ma scoata la tabla, invatatoru era in spate cu caietu meu cu tema facuta, eu la tabla cu gandu la ce nota iaustraight faceAm ramas cu sechele.Pe mine mama m-a facut destept, insa scoala ma prostit sigh sad

| єχcєєℓ a răspuns:

Mama îmi spunea că mă întindeam pe stradă și mă rostogoleam și plângeam că nu voiam să intru în casă laughing

| HaLoGeNNN a răspuns:

Pai...Odata eram la scoala eu si inca 4 colegi big grin Toti trebuie sa asteptam la usa ca cainii pana cand se suna. Doar ca noi ne-am strecurat pe geam si am fugit. =]]] Badigardu a prins doar 5 si ramasesesi decat eu si inca un coleg laughing)) Si cand am ajuns in clasa era diriga si badigardu a urcat scarile (clasa mea e la ultimu etaj) si credeam ca vine la noi (ca ne vazuse fetele si sepcile si ghiozdanurile) dar ce e bine e ca se dusese la clasa de langa noi ca se bateau unii laughing)) Cea mai mare traznaie. tongue

| AR1373 a răspuns:

Cand eram mica ascultam manele... straight face

| SmileyQueen explică:

Incep eu: In clasa a treia am venit in bluza de pijama fiindca eram adormita--colegii=pokerface--
Anul trecut am fugit cu o vecina pana in parc si nu mi-am luat-o de la mama --era prea speriata-- Siii cam atat fiindca mi-e foame si nu imi mai aduc aminte bine cand sunt hamesitalaughing

| DryCooker a răspuns:

Cand eram mic am luat dintr-un sertarrujul mamei,l-am scos pe totafara cu degetul,apoi am inceput sa "pictez" geamurile usilor, pe fata mea, pe patura, pe pat, totce am gasit laughing

| KindaWeirdo a răspuns:

Cand aveam vreo 6 ani mi-am vandut hamsteru' pe "7 mii" ( 70 de bani noi) in fata blocului O.o. Strangeam papadii cu mai multi copii de la bloc si faceam buchetele vanzandu-le cu "5 mii". laughing Innebuneam de-a dreptul vecinii mai batrani, unul din ei arunca cu gutui dupa noi. Sapam ca niste catei in toate gradinile posibile... Distrugeam garduri, florile batranelor plictisite. De-astea. In orice caz, nu eram cu iphone-u in brate ca mucosii de azi. :/

| SmileyQueen explică (pentru KindaWeirdo):

Cezi ca eu am iphone? laughing Afara si pupam pisicile-n c.rlaughing

| HaLoGeNNN a răspuns (pentru KindaWeirdo):

Cum indraznesti sa il faci pe Adolf Hitler mucos? **** ****, iar seara cand ** ***** te trag *** *** si te *** pana *********. Multa bafta!

| KindaWeirdo a răspuns (pentru SmileyQueen):

Apropo, cu profitu pe hamster mi-am luat o inghetata si cand sor'mea m-o vazut cu ciocolata pe la gura m-o intrebat de unde am avut bani si eu i-am zis si in acea zi mi-am luat-o grav laughing)... oh, ce vremuri...

| DarkFire16 a răspuns:

Sa fugaresti profesorii pe coridoare cu o bucata de hartie in flacari cred ca e mai mult decat o nezbunie. laughing