| thisissolawl a întrebat:

Ce nebunii/tampenii ati facut?

Răspuns Câştigător
| regina a răspuns:

Eu am dat foc la casa cand eram prin clasa a 3laughingEste ceva cu care nu ma mandresc mai ales ca s-a intamplat exact de ziua lui mamibig grin Dar a ramas un cadpu pe care nu la uitat nici acum dupa 9 anilaughing

5 răspunsuri:
| davidutzu12 a răspuns:

Pai... l-am aruncat pe varamiu din pod in timp ce era pe scara. Dar nu a patit nimic decat ca s-a lovit la spate si si-a rupt bluza. Funda?

| Adetomi27 a răspuns:

Am ramas cativa din cl la,, curatenie" si am mers in alte clase si am furat glouri pentru brad iar eu am gasit un tub de confetii, apoi cand ceilalti terminasera curatenia(cativa chiar au facut ceva!) noi am dat drumul la conefti. apoi a venit diriga Ohappy...
fundoi? love struck

| regina a răspuns:

Cadou*

| ATHOS a răspuns:

Eu am fost mereu cuminte, nu stiu ce sunt alea. Dar tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand stateam in camin, aveam o colega de palier care asculta muzica la maxim doar in sesiune si cand venea la ea prietenul ei si faceau sex, tipa ca disperata.
Niste colege au reclamat-o, iar ea a scris pe usa de la camera ei sa scriem acolo motivele pentru care am reclamat-o.
Dar usa o pazea mereu cate o nebuna din camera ei sau chiar ea, zi si noapte.
Intr-o noapte nu pazea nimeni usa, iar eu i-am scris:
1. Da muzica mai tare.
2. Tipa mai tare cand faci sex.
Nici in ziua de azi n-a stiut cine i-a scris pe usa.