| poluarect a întrebat:

Cum ati petrecut asta vara? ce nebunii ati mai facut?

7 răspunsuri:
| nobody_9468 a răspuns:

Destulesmug.
Am hoinarit zilnic tot orasul, m-a fugarit trenul, am umblat cu niste tipi superbi, mi-am facut prieteni noi, m-a prins ploaia de 3 ori in padure, m-a dat unul cu capul de cutia postala din bloc, din gresealahee hee. Am facut multe... dar sunt nebunii confidentialewinking.

Bafta.

| Ionutzz97 a răspuns:

Nebunii la greulaughing

| dede070707 a răspuns:

Nebunii smug
Nu se zic rolling on the floor

| georginika a răspuns:

Vara asta pot sa zic ca a fost cea mai nebuna laughing). M`am distrat prea tare :X

| CookieTsang a răspuns:

OMG multe laughing

Am fost in tabara cu colegii o saptamana sad prea scurt

lol nu stiu dc eram singurii din tabara care aveam semnal lol rolling on the floor

ne udam cu apa in fiecare pauza si in ultima seara dup fok de tabara am fost in camera la aia mai mari care pusesera lipici lichid pe tavan si au lipit capacul de la toaleta si cateva haine rolling on the floor dimineata cand ne trezeam erau mereu tenisi prin iarba rolling on the floor

iar imnu tabarei care ne si trezeau era We no speak (americano)

Apoi mai aveau aia un kntek care era ceva in genu : dimineata pe racoare laughing si o punea dimineata si odata a pus-o la 1 noaptea

lol se auzea din club

apoi am mai fost la mare in grecia cu varamiu de 1 an care invata sa innoate si era atat de sweety =^o^=

zby3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost la bunici mei in argesi, m-am indragostit de un baiat i probleme mai de familie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarmale ca tare bune sunt.