| SnYcK3rS a întrebat:

Ce nebunii ati facut vara asta?laughing

FUNDA la cele mai nebune

9 răspunsuri:
| bl0ndha a răspuns:

Sex in apa de la plaja cu mosii si babe langa noilaughing

| Cristi1998 a răspuns:

Sex in scara de bloclaughing

| tauretee a răspuns:

Am intrat intr-un wc public peste 2 poponari care si-o trageau in currolling on the floor) am aruncat cu piper in spatele meu si l-am nimerit pe fratemiu un ochiirolling on the floor) m-am impiedicat peste una buna care facea topleslaughing

| Sk8BN a răspuns:

Am vrut sa sar in vale si am dat pe langa(ma intelegi utongue),am facut sex in beci, am inundat casa lu bunicu, am condus masina si am bagat-o in copac si am cazut in cap cand mergeam cu Crossulaughing

| ГЭOPГИ a răspuns:

Am fugit de acasa cu prietena mea ce mai buna in mall in toaleta molului si mancam cereale, m-am plimbat cu un gunoi din ala mare prin oras, am mancat cipsurii si pufuletii din gunoi!laughing

| ГЭOPГИ a răspuns:

Am fugit de acasa cu prietena mea cea mai buna in mall in toaleta molului, m-am plimbat cu un gunoi din ala mare prin centrul orasului, am mancat cipsurii si pufuletii din gunoi!laughing

| BogdyBogdan a răspuns:

Sex in wc'ul public

| andrei_9573 a răspuns:

Cam ce nebuniie asi fi facut vara asta in afara de inchis in casa 2 luni prima data varicela sora mea peurma eu varicela peurma neam imbolnavit la mare restul tot in casa. vara trecuta am facut mai multe eram la tara sa ma duc sa iau ouale din cuib cu prietena mea si cu sora cand ne apropiem ne sare gaina in cap lu sora mea (avea 5 ani) ii mai da si un cioc lu prietena mea ii cotcodaceste in cap iar mie imi statea in cap in alta zii mamae plecase cu coasa si noi sa plantam o samanta dar ce plantare o fi fost aia ca naem balacit in noroi mai tarziu vine mamae
-Auoleu ce ne facem
intra in casa
-hai repede la ghiuveta
cand iese din casa nu ne spalasem bine si ne bagam mainele la spate si incepe sa vb cu noi eu ziceam in gand da numai pleci odata? si pleaca si ne spalam redepe care mai de care
in alta zii niste oameni sapase o groapa nu stiu pentru ce era groapa dar eu si cu prietena mea ce crezi ca ne daduse in cap? sa ne bagam in groapa groapa era ceva adanca camd de 1 metru si nu stiu cat mamae nu ne lasa in groapa cand. deodata iese pe poarta repede sa iesim sora mea ramasese inauntru ca noi am iesit repede noi ii spuneam sa tina capul jos sa no vada si ea tot il ridica si ne bagam in fata ei si la fel ca si data trecuta imi ziceam in gand da numai pleci odata?
astea sunt toate nebuniil mele caci. vara asta n-am putut face nebunii infine nu cred ca sunt chiar nebunii dar te fac sa razi cat de cat iti povestesc altele maine de dimineata ca acum este seara ma bufnit un ras acum cand tiam scris de numai pot.

| Majin44 a răspuns:

Am aruncat un wc in aer, am dat foc la un cimitir din greseala, am intrat cu scuteru intr-o masina de politie si am luat amenda de 200lei laughing