| Cubulets a întrebat:

Ce nota ii dati acestui text?
Daca intr-o zi iti vine sa plangi cauta-ma; nu promit ca te voi face sa razi; dar am sa plang cu tine
Daca intr-o zi iti vine sa fugi; cauta-ma; nu promit ca te voi opri dar voi fugi alaturi de tine
Daca intr-o zi nu ai chef sa asculti pe nimeni; cauta-ma; promit ca am sa tac oricat vrei tu.
Daca intr-o zi ma cauti si nu raspund ...vino repede sa ma vezi, poate atunci eu am nevoie de tine

14 răspunsuri:
| Fragile a răspuns:

Pentru prima-10
Pentru a doua-10
Pentru a treia-9
Pentru a patra-10 + cu felicitari
O zi buna!

| anad a răspuns:

Frumos si de luat aminte cand ai un prieten adevarat. Poate merge si:
" Daca cineva râde - râzi împreuna cu el!
Daca cineva cânta - cânta împreuna cu el!
Daca cineva lucreaza - lasa-l sa lucreze!"

| Elena1234456 a răspuns:

| pwp a răspuns:

Foarte tare love struck-10 happy

| ăăăă a răspuns:

Ii foarte tare.ma intreb cine ar pune chestia asta in practica? este atat de.special.nota 10***big grin!

| princessOfcaraibe a răspuns:

buna IRENE, il stiu! si imi place foarte mult!love strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck e foarte frumos.

| princessOfcaraibe a răspuns:

Am uitat, nota: 10

| Libelle a răspuns:

Pentru primele 3 nota 9
pentru ultima 10 +

| georgesur a răspuns:

Frumos.Ramine sa-l gasesti pe cel care sa merite sa-l primeasca!
Iti dau si eu o fraza:"Nu merita sa plingi pentru nimeni, iar cei ce merita nu te vor face sa plingi!" Garcia Marquez

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Pai nota 10... Nu stiu ce sa zic. E foarte fain si merge si pentru un bun prieten si pentru iubit/iubita. Eu asta i-am scris in albumul de clasa a 8a celei mai bune prietene din generala.

| ViseInCulori a răspuns:

10*

| GoldDust a răspuns:

Misto rau - 10batting eyelashes

| melek1996 a răspuns:

Nota 10. sincer e foarte frumos.

| addinne a răspuns:

Super.e special love struck`