| Pufariiiiiiiiiin a întrebat:

Mai stiti chestii de astea "Daca intr-o zi iti vine sa
plangi, cauta-ma. Nu promit sa te fac sa razi dar pot sa plang cu tine. Daca
intr-o zi iti vine sa fugi, cauta`ma.Nu promit ca o sa te opresc dar pot sa fug
cu tine. Daca intr-o zi nu ai chef sa asculti pe nimeni, cauat`ma.Promit sa tac
oricat vrei. Daca intr-o zi ma cauti si nu raspund...vin`o repede sa ma vezi. poate
eu am nevoie de tine. Trimite asta la 10 prieteni care crezi ca
merita!

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Știam una frumoasă : „ Ce care te face să plângi, nu-ți merită lacrimile, iar cel care le merită, nu te va face niciodată să plângi."
O seară plăcută!

| NoMusicNoLife28 a răspuns:

Nu sunt cum sunt cand nu ma vezi ci sunt cum sunt cand ma visezi.Deci dormi mai mult sa ma visezi, sa vezi cum sunt cand nu ma vezi.