| Arriane a întrebat:

Ce parere ati avea daca Coca-Cola ar fi verde? (sau alta culoare)

Răspuns Câştigător
| Barabulafaradarsaupoate a răspuns:

Daca ar fi verde ar semana cu voma.
Daca ar fi maro ar semana cu zeama de la caca.
Daca ar fi verde-maro ar semana cu voma si cu zeama de la caca. happy

26 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Păi,fie verde, fie roz, tot ați bea-o.

| Trolli a răspuns:

As vrea sa fie Pepsi rosu.

| Ashadow a răspuns:

As fi de parere ca am baut cam multa.

| Ayako a răspuns:

Ar fi un fel de Sprite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar colorantul e de capul lui, fir-ar să fie...

| 00AName00 a răspuns:

Cred ca ar fi destul de ok daca ar avea acelasi gust.

| Weedier a răspuns:

Super! De unde pot să cumpăr?

| Snowal15lea a răspuns:

La ambalaj ar fi tare daca ar fi mov sau albastru dar asa ca suc as vrea sa fie albastru.

| facepalmlol a răspuns:

Nu stiu, cred ca l-as gusta din curiozitate laughing

| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Pai la inceput chiar a fost verde, fiind facuta doar din plante prelucrate, acidifiate, fara cofeina.
Vot?
App: da, tot as bea.

| SootheMySoul a răspuns:

Pepsi era albastru inainte, si nu ma prea mira, cred ca la fel ar fi si cu draga si scumpa mea Cola...

| veveritza6499 a răspuns:

Ar fi ciudat si sincer nu cred ca as mai bea... Poate doar daca as fi provocata sau din curiozitate happy

| elik a răspuns:

Te referi la ambalaj, nu?hee hee cred ca ar fi foarte ciudat.e deja o obisnuinta sa fie rosu cu alb..eu nu m-as putea obisnui big grin

| Arriane explică (pentru elik):

Nu ma refeream la ambalaj.

| elik a răspuns (pentru Arriane):

Aaa.okhee hee

| elik a răspuns (pentru Arriane):

Atunci ar fi si mai naspa..eu una nu cred ca as putea sa-l beau.hee hee

| elik a răspuns:

Apropo..Am lansat si eu o intrebare. daca ma ajuti sa strang like-uri la o poza poti primi o funda. poate ne ajutam reciproc.intra la mine daca te intereseaza. pupici :*

| SkaterGirl112 a răspuns:

Daca ar fi verde, ar arata ciudat, ca si cum as bea alt suc...

| ann19 a răspuns:

Eu sincer nu te sfatuies sa consumi excesiv coca-cola, pentru ca nu e buna.In generala profa de roamana mi-a zis sa pun o bucatica de carne intr-un pahar cu cola si sa astept pana a doua zi. Bucatica de carne nu mai era a doua zi si asa e si cu corpul nostru.

| Dănuuuuu a răspuns:

Aș bea în continuare. Are același gust? E bună!

| fugera a răspuns:

Ar fain daca ar fi intr-o singura culoare la alegere, dar cand o agiti sa aiba toate culorile curcubeului

| Vitza_Mihai_1997 a răspuns:

Ar fi prea nasol, chiar daca gustul ar fi la fel, mi-ar veni scarba de ellaughing

| InLoveWithChocolate a răspuns:

As spune ca e facuta din alge thinking