| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Coca-Cola?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai, pe mine ma seaca un lucru: daca astia tot mimeaza campanii anti-drog si anti-fumat, de ce nu fac si o campanie anti-coca-cola? Dependenta da, e cel putin la fel de nesanatoasa ca tutunul...thinking
Totusi, ar fi ca in cazul drogurilor tari, unde campaniile-s facute de aceleasi persoane care le trec in cantitati industriale prin vama.

10 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Sincer, eu nu mai beau Coca-Cola de 15 ani.De ce? Pentru ca ma simteam foarte rau.

| Roxy a răspuns:

E bun si Cola. dar Pepsi imi place mai multbig grin
:*

| andrei a răspuns:

Pepsi e mai buntongue

| Anduciu a răspuns:

Mancarea buna cere o Coca-Cola rece!=p~
E foarte bun, dar nu beau prea des.

| devilandreeaa a răspuns:

Coca Cola e foarte buna la gust, dar contine cofeina

| CaroliFlorin a răspuns:

Coca-Cola este un suc acitulat, cu multe chimicale si calorii. Mie mi s-a facut rau de la el ca am baut in fiecare zi, iti propun sa nu bei.

| Kaya_1133 a răspuns:

Coca-Cola este printre cele mai bune lucruri pe care le-am baut vreodata.Desi e nesanatoasa e foarte buna mai ales cand e rece, iar cofeina iti ofera energie, cel putin pe mine ma binedispune imediat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E excelent pentru curatarea chiuvetei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca desfunda bine tevile de evacuare a apelor uzate!hee hee

| IronHere a răspuns:

Foarte bun(mai ales rece...big grin), dar este si NEsanatos