| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de melodia aceasta chiar daca e veche? Sper sa va placa e vorba despre fetite;)) si pasarici;))
http://www.trilulilu.ro/sorinho_arad/6cc0b39da7bce8

Răspuns Câştigător
| Annitu a răspuns:

Nu am ascultat-o (inca)!

la ce se pot gandi baietii, daca nu la "pasarici"?laughinglaughing

13 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

laughing Hai ca asta a fost culmea laughing

| Krina a răspuns:

Da, ce sa zic... e... foarte educativa laughing

| borsec a răspuns:

Scuze dar pagina nu duce nicaieri...nu stiu daca este doar la mine...

| borsec a răspuns:

Da, da este foarte... tare

| LittleZyzy a răspuns:

Nici la mine nu functioneaza

| LittleZyzy a răspuns:

laughing
Nu o stiam...

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Cica "fetite si pasarici" straight face
rolling on the floorlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incercati link-ul asta: http://www.trilulilu.ro/virgil_srl/0c016079b5f10f
sau cautai melodia: Cumetrii-Alabale:))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Interesanta melodia, la mine apare si textul: "404 - Pagina cautata nu a fost gasita"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primele 4 secunde am crezut ca e vorba de deep forest! .si la alte cateva secunde, am ramas cu un zambet tamp pe "chip".mda! interesant, ce sa zic?¿