| ☺Clau☻ a întrebat:

Ce parere abeti despre aceasta melodie http://www.trilulilu.ro/Zdruly/a5d7d75f3e0f07? Este o melodie veche, dar care spune multe inca. Sper sa va placa

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Superba melodia. Sunt un fan al muzicii vechi. Multumesc pentru postare. Pentru mine aceasta melodie este hrana de suflet.

| ☺Clau☻ explică:

Am scris gresit, imi cer scuze, am vrut sa spun"aveti"

| betty17 a răspuns:

Cu adevarat superba:X
si ce versuri:X:X:X

succes

| stillhartu a răspuns:

Pasarea Colibri va ramane mereu "actuala" Pentru multi, muzica acestora nu va fi niciodata "veche". Va fi muzica de suflet a acestora. Pasarea Colibri au facut MUZICA si istorie in acelasi timp spre deosebire de altii care cred ca daca au scos un remix, sunt artisti. Melodiile acestora vor ramane inca 2000 de ani. Si poate mai mult de atat.Ma bucur cand vad ca mai sunt unii care apreciaza aceste melodii nemuritoare in schimbul celora aparute azi si maine uitate.

| asdgfhresry a răspuns:

E frumoasa melodia:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am mai auzit-o pana acum, dar foarte frumoasa, niste versuri prea adevaratewinking.

| goexpo a răspuns:

Da e super melodia chiar o cautam. big grin