| RAY a întrebat:

Ce parere aveti de piesa asta?
https://www.youtube.com/watch?v=_vEiR6Rb92M

12 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Nu-mi place.

| RAY explică (pentru Mayhem666):

Dar e amuzanta nu?

| Mayhem666 a răspuns (pentru RAY):

Mi-e indiferent daca e amuzanta sau nu. Nu prea imi pasa. Pentru mine exista muzica, care imi place si muzica, care nu imi place.

| SG1995 a răspuns:

Amuzantă piesă, se pare că cuvântul e o prescurtare a cuvântului "muherres", care înseamnă femeie în spaniolă sau portugheză (habar n-am ce limbă se folosește în brazilia).
Și da melodia seama a manea, dar o chestie mai amuzantă e articolul care l-am citit acum câteva zile, și anume: Se pare că un bulgar transexual a plagiat melodia "San Tropez" a lui Florin Salam. :)) De fapt tipul nici nu s-a sfiit să-i schimbe numele piese, dar ce puțin partea bună e că manelele sunt la fel de detestate afară ca și în țară. Ia uită-te și tu aici:
https://www.youtube.com/watch?v=yrBPH_d2MC0
Acum serios, ce om normal la cap plagiază o manea? O manea, pe bune? :)) =))

| anamariarot a răspuns:

Poate-s bătută în cap, dar când am auzit-o prima dată, am bufnit în râs.

| RAY explică (pentru anamariarot):

Si eu la fel am ras, doar ca la uni le lipsesc simtul umorului

| BlackRose03 a răspuns:

Urasc manelele.Am ras, dar nu de versuri ci de prostia acelor inferiori.

| RAY explică (pentru BlackRose03):

Nu e manea

| BlackRose03 a răspuns (pentru RAY):

Manea sau nu tot are un dislike de la mine.

| RAY explică (pentru BlackRose03):

Nici macar nu e romaneasca

| BlackRose03 a răspuns (pentru RAY):

Stiu,dar mai stiu si la ce te-ai referit prin "amuzanta". Deci tot dislike. laughing