| Curious2 a întrebat:

Buna tuturor, ce parere aveti despre aceasta piesa : "https://www.youtube.com/watch?v=TcsVnaJS3Pc "?

6 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Am vazut cancer mai calitativ de atat.

| Ineys a răspuns:

Divina, nenorocire, nr1.

| RKBlue a răspuns:

Ma face sa vreau sa-mi scot creierul si sa il arunc in cosul de gunoi.
Ma face sa vreau sa-mi scot ochii ca sa nu mai vad asemenea lucruri, sa-mi sparg timpanele ca sa nu mai aud acele sunete.
Ma face sa vreau sa-i tai capul lui Guta si sa joc fotbal cu el. Si crede-ma, asta inseamna ceva, caci nu imi place fotbalul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E destul de veche dar bună. Îmi amintesc că o ascultam acum mulţi ani la casetofon, acasă la o prietenă, când eram încă în şcoala primară. Ce amintiri...

| Bruno92 a răspuns:

Nașpa happy

| SuntEuUnHaiDuc a răspuns:

E Buna Dar Nu Pe Gustul Meu...