| Theo94 a întrebat:

Ce parere aveti de urmatorul sondaj?
9 din 10 romani sunt de parere ca 1 roman din 10 nu este de acord cu ei.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Romani sunt incapabili mintal sa se inteleaga intre ei,ei nu au posibilitatea de a gandi sau de a soocializa,sunt la stadiul reptila, romani nu sunt de acord cu nimic intre ei,pentru ca fiecare e atat de prost incat crede ca stie totul, s-a vazut si la covid toti specialisti vorbeau, acum cu razboiul, sunt incapabili mintal sa fie rationali, oameni rai, pshiopati mereu pe a fura si a minti

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De acord referitor la ce?

| Hammurabi a răspuns:

Sunteți prea complicați pentru ora 11 noaptea.
Creierul meu e deja la relanti.

| J0B0MAT a răspuns:

Foarte greșit. Cred că măcar jumate nu sunt de acord. De unde atâta înțelegere?

| gemeni6226 a răspuns:

Eu sunt de parere ca orice parere mi-as exprima in mod sigur din 10 oameni unul in mopd sigur nu ar fi de acord cu mine acest lucru e dovedit din plin pe TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca 1 din 10 romani este de parere ca 9 din 10 romani nu sunt de acord cu el.

In fond, cine nu e de acord cu cine?

| Trixt3r a răspuns:

Eu sunt 1 din 10 atunci, pentru ca nu cred ca alti 9 romani din cei 10 nu sunt de aceeasi parere cu mine.

| Editocroci a răspuns:

Bună gluma.