| SaveTheNature a întrebat:

Nu imi vine sa cred!
Am facut un sondaj. referitor la urmatorul PRESEDINTE al Romaniei.
Nu se poate vota decat 1 singura data de la un calculator! Priviti ce a iesit!
Ce parere aveti?

9 răspunsuri:
| anonim_4396 a răspuns (pentru SaveTheNature):

Mi se pare logic, daca stai sa te gindesti.Multi romani sint satui de minciuna si de greutatile prin care trec. Spera in in ceva care nu a fost.Batrinii spun ca in istoria din toate timpurile, atunci cind liberalii au fost la putere, sa ales praful de tara respectiva.Vezi perioada -Tariceanu.
Si eu voi vota la fel si sper sa se tina de cuvint cu ce a promis.Numai bine.

| SaveTheNature explică (pentru anonim_4396):

Bine faci. Sincer nici eu nu mai vreau nici PNL nici PSD nici PDL. Astia au fost si nu au facut absolut nimic! nici nu stiu cu cine sa mai votez, daca mai era Vadim in floare il votam, dar nu mai are votanti si se pierde si votul meu.Asa ca ii dau o sansa slabutului,stirbului. Arata el cum arata, face el emisiuni de cacealma, dar macar nu e un arogant scarbos cum sunt Crin Ponta si Basescu!

| anonim_4396 a răspuns (pentru SaveTheNature):

Sa ne feresca Dumnezeu de Crin sau Ponta.Este ca si cind am scapa de satana si l-am inlocui cu tatal sau.Vadim are o mare ura pe unguri, a pierdut mult prin iesirile lui, ne-ar baga in razboi cu ungurii.Pe dan il stiu, nu stiu sursele luide informatii, dar se pare ca le obtine si incearca sa trezeasca poporul.Repet:sper sa faca ce a promis pentru ca este posibil in mod real. Emisiunile,urmareste dezbaterile lui Tudor Barbu, ai sa afli lucruri de care nici nu ai visat, eu am si vorbit in direct.Am incredere in ei, pina la proba contrarie.Stiu ce vor,totul depinde de noi, poporul, daca ii ajutam sa invinga clica asta de nemernici.Numai bine.

| Elektro a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa ne fereasca Dumnezeu de Diaconescu ca daca ajunge ala presedinte clar ca se ajunge praf de tara...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde sa privim?

| SaveTheNature explică (pentru anonim_4396):

Scuze,am pus linkul acum. Uitasem sa pun linkul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara gluma, faci misto de noi? ce sa privim?
Cum sa ne dam cu parerea daca nu vedem nimic? Numai bine.

| SaveTheNature explică (pentru anonim_4396):

Scuze,am pus linkul acum