| ILoveEllasexygayka a întrebat:

Ce parere aveti desper justin biber? pentru cel mai inteligent/amuzant raspuns funda!

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu îmi place Justin Bieber, nu am nimic cu el dar în schimb mă dernajează fanele infocate care pun 10. 000 de întrebări legate de idolul lor.

pa, pa.

| Heii a răspuns:

Nu e ghei
E idolu' la femei. laughing

| MOONWalk_8865 a răspuns:

Justin bieber e un copil de *** ma kak in ghura lui dhe fatalau zici cai cu parul ala

| jolie a răspuns:

E un copil talentat

| SyMy24 a răspuns:

Sincer... imi plac melodiile lui, dar asta nu inseamna ca sunt obsedata.

Atattongue. Bye!

| Meryem027 a răspuns:

Copilul bodaproste. laughing Neinteresant!

| lavi54 a răspuns:

Nu sunt obsedata dua justin bieber... dar e un tip destul de frumos si are o voce de invidiat

| Claudiu_2472 a răspuns:

Justin Bieber? tipul ala nematurizat, pitigaiat (i-au ramas chilotii mici?)...saracul...ziua canta, noaptea face curse cu masinutele si aranjeaza "soldateii" in sir indian? Ce va place la acea "vedeta" (mai nou)?

| alexa21_7276 a răspuns:

Justin e un tip destul de dragut si chiar are voce. Mi-e nu mi se pare ca are aere de mare vedeta pentru ca trebuie sa recunoastem chiar e o mare vedeta

| Chfiupii a răspuns:

Cand ai zis asta, am crezut ca trebuie sa fac complimente despre justin bieber cu gand ca este emo, gay, scos din pubela de gunoi. XD dar cand am vazut la complimentu lui denisa pentru justinbieber, am ras'incat am cazut d p scaunu. laughing

| ILoveEllasexygayka explică:

Denisa, imi plc f mult d tinelaughingrolling on the floorcica emo gay scos din pubela de gunoilaughingrolling on the floor)))))))pentru asa ai fundalaughing))))))))))))rolling on the floor)))))