| AndreeaMik a întrebat:

Salut,fetelor! As vrea parerea voastra despre acest baiat...l-am vazut ieri si este cu un an mai mare ca mine(el este in clasa a X-a)...voi ce ziceti?

Uite aici o poza:

http://img855.imageshack.us/img855/3001/abcdy.jpg

Si inca ceva, cum sa ma bag in seama cu el?

3 răspunsuri:
| Maddiex3 a răspuns:

Nu-i pe placul meu, dar oricum, asculta ce ti-a spus Lorella

| Irinami21 a răspuns:

Destul de Funny baiatu..mda incearca sa gasesti cat mai multe subiecte de discutat in comun... aratati dintisorii cat mai mult incearca sa fi naturala si Mult Noroc! smug love struck

| L2558 a răspuns:

Dragutel baiatul... Incearca sa-i zambesti cand treci pe langa el sau cand va vedeti, astfel poate el se v-a baga in seama cu tine, iar daca nu, incearca tu sa faci cunostinta cu el [ asta in cazul in care nu ai facut inca ] apoi intreaba-l tot felul de chestii. Astfel ve-ti fi mai apropiati si smug Mult succes. happy:*