| anad a întrebat:

Ce parere aveti despre noua moda pentru baieti? http://motruinfo.ro/......s-cu-moda/

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Groaznic...nu-mi doresc sa vad baieti la modalaughing.

12 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Creatoarea aia de moda. trebuie sa fie macar un pic retardata!

| Malvina24 a răspuns:

Waw nu credeam vreodata ca am sa intalnesc asa ceva, oricum moda e moda si gusturile nu se discuta insa nu stiu oare cati baieti vor sa poarte din placere asa ceva? Nu cred ca acei pantaloni se vor vinde curanda sau ''ca painea calda''

| Aero a răspuns:

Numai cocalarii vor purta asa ceva. Creatoarea aia de moda consuma din pacate si niste bani pentru. o "capodopera" ca aia...in timp de criza.

| pwp a răspuns:

De-a dreptul scarboasa si jignitoare.

| oanyyy a răspuns:

Penibillaughing

| LuS[z] a răspuns:

O parere nu foarte buna...Cine va purta asa ceva probabil o va face la misto.Adica totusi mi se pare cam exagerat.

| MangoGirl a răspuns:

F tere...ms,de abia astept sa le trimit prietenilor asta, se pisa pe ei de ras.ms

| overdose90 a răspuns:

Am vazut o data cu poza cu Dani Otil care purta niste pantaloni de genul si tare mai era laudat pentru curajul lui. Bleah!

| Hypathia a răspuns:

Penibila si respingatoare in acelasi timp!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ooo naspa rau? Ce urat si scarbos? Este o prostie nu este moda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Terribil

| BrokenBarbie a răspuns:

Noua moda in viziunea unei cratoare care probabil e nefu...